Wednesday, 03 September 2014 10:09

با استفاده از TapPath لینک ها را با برنامه هایی خاص در اندروید باز کنید

Rate this item
(0 votes)

اگرچه سیستم عامل اندروید اجازه اعمال تغییرات دلخواه زیادی را به کاربران می دهد ولی برخی از ویژگی ها همچنان نیازمند اندکی تنظیمات هستند. این امر زمانی واضح تر شد که من در مورد LinkBubble، توسط کریس لیسی، نوشتم که در مارس امسال به عرصه بازگشت. برنامه LinkBubble کمک می کند که لینک ها در پس زمینه درکنار برنامه های منتخب شما بارگذاری شوند و تا زمان اتمام بارگذاری از صفحه جاری خارج نشوید.

اکنون لیسی با برنامه کاربردی دیگری برای لینک ها بازگشته است. این برنامه با ایجاد اعلانی از کاربر می پرسد که مایلست لینک با استفاده از چه برنامه ای باز شود. شما به جای پنجره از تپ (1، 2 یا 3) برای تعیین برنامه به کار رفته استفاده می کنید. برای امتحان کردن حاضرید؟ بیایید شروع کنیم:

گام اول: نسخه ای از TapPath را برای دستگاه دارای سیستم عامل اندروید 4.0 یا بالاتر خود تهیه کنید. هم اکنون قیمت برنامه تنها 99 سنت است.

گام دوم: با باز کردن TapPath با سه گزینه برای باز کردن لینک ها مواجه خواهید شد. گزینه های تپ 1، 2 و 3 را به دلخواه تنظیم کنید. فرایند باز کردن لینک را برای آدرس google.com در همان صفحه امتحان کنید.

گام سوم: ازآنجایی که این اولین استفاده شما از برنامه است، همچنان اعلانی را که درمورد برنامه مورد کاربرد می پرسد، مشاهده خواهید کرد. TapPath را باز کرده و دکمه «همواره» (always) را بفشارید. هشداری در برنامه نمایان می شود که از شما می خواهد TapPath را به عنوان مرورگر پیش فرض تعیین کنید و تأیید این هشدار برای عدم نمایش اعلان مذکور در آینده لازمست.

اگر دستگاه شما قادر به متمایز کردن تپ های 1، 2 و 3 نیست، می توانید در منو تنظیمات برنامه، تأخیر تپ ها را تنظیم کنید.

ممکنست شماری از کاربران همیشه مواجهه با اعلانی که درمورد برنامه استفاده شده سؤال می کند را تجربه ننمایند، ولی برای دیگران که همواره برنامه های مختلف را نصب و امتحان می کنند، این اعلان می تواند آزار دهنده باشد. اگر شما به دنبال راهی جایگزین برای نحوه گشودن لینک ها توسط دستگاه خود هستید، TapPath انتخابی مناسبست.

Read 2181 times
Login to post comments
م2
م2 (2)
م2 (3)
م2 (4)
م2 (5)
م2 (10)
«
»