Friday, 29 August 2014 00:09

رویداد مطبوعاتی شرکت HTC در شهر نیویورک

Rate this item
(0 votes)

روز سه شنبه به ما بپیوندید (وبلاگ پخش زنده)

شرکت HTC برای معرفی محصول بزرگی در رویدادی مطبوعاتی در شهر نیویورک در روز 19 اوت آماده می شود. تا کنون HTC جزئیات این رخداد مطبوعاتی را مسکوت نگاه داشته است. با این حال، شایعاتی مطرح شده است مبنی بر این که نسخه ویندوز فون از بهترین تلفن هوشمند آلومینیومی این شرکت، یعنی HTC One M8 معرفی خواهد شد.

تیم ماهری متشکل از خبرنگاران، عکاسان و منتقدان CNET، از جمله خود اینجانب، «دن گریزیانو» سردبیر تحریریه، «سارا تو» عکاس و «آریل نونز» تهیه کننده تلویزیون CNET دست اندرکار ارائه جدیدترین جزئیات خواهند بود. وبلاگ پخش زنده این رخداد در ساعت 10 صبح به وقت ET یا 7 صبح به وقت PT شروع به کار خواهد کرد و انتظار می رود که خود رویداد نیز در ساعت 10 و 15 دقیقه صبح به وقت ET یا 7 و 15 دقیقه صبح به وقت PT آغاز شود. شما می توانید وبلاگ پخش زنده را در اینجا دنبال کنید:

Catch CNET's live coverage on August 19 at 10 a.m. ET

 مشخصات محصول در هفته های اخیر توسط وبلاگ های متعددی ذره ذره منتشر شده است. اتفاق نظر بر اینست که محصول جدید ظاهر و نیز مشخصاتی شبیه نسخه اندرویدی HTC One M8 خواهد داشت. شایعات همچنین حاکی از آنست که شرکت Verizon Wireless اولین مؤسسه آمریکایی عرضه کننده این وسیله جدید خواهد بود  که تدریجاً در اختیار دیگر مؤسسات آمریکایی و بین المللی نیز قرار داده خواهد شد.

اگر شایعات صحت داشته باشند، این نخستین ویندوز فون تولید شده توسط HTC پس از رونمایی از HTC 8X  و 8S در سپتامبر 2012 خواهد بود.

Read 2108 times
Login to post comments
م2
م2 (2)
م2 (3)
م2 (4)
م2 (5)
م2 (10)
«
»