سه شنبه, 04 مهر 1396 ساعت 11:25

کمپین ترامپ شعار" حفظ عظمت آمریکا" را در علامت تجاری " اعمال می‌کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کمپین مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ترامپ، شرکت به ثبت رسیده دونالد جی ترامپ در سمت رئیس‌جمهوری، برای حفاظت از علامت تجاری خود، عبارت "حفظ عظمت آمریکا!" را درخواست کرده است.

این پرونده در تاریخ 18 ژانویه به اداره ثبت اختراع و علامت تجاری ایالات‌متحده ارسال شد و همه موارد از محصولات کمپین نظیر برچسب‌های سپر و برچسب تأیید، کلاه‌ها گرفته تا خدمات مبارزات انتخاباتی و وبلاگ‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد. کمپین مذکور همچنین این شعار را بدون علامت تعجب برای علامت تجاری خود درخواست کرده است.

درخواست علامت تجاری در همان روزی ثبت‌شده است که واشنگتن‌پست // 657efcf7 مصاحبه‌ای با منتخب ریاست جمهوری را پیشاپیش منتشر کرد که در آن وی ایده این شعار را برملا کرده است.

ترامپ در اواسط مصاحبه ا ش با واشنگتن‌پست، چند خبر را به اشتراک گذاشت: او در حال حاضر تصمیم خود را برای شرکت مجدد در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 گرفته است.

"آیا شما آماده هستید؟" او گفت:" حفظ عظمت آمریکا، "با علامت تعجب."

رئیس‌جمهور منتخب فریاد زد: "وکیلم را بفرستید!"

دو دقیقه بعد، فردی وارد شد

"آیا شما تمایل به ثبت و دریافت علامت تجاری دارید؟، در صورت تمایل، و در صورت علاقه به انجام این کار – ترامپ گفت:"تصور می‌کنم تمایل دارم این کار را همین‌الان انجام دهم؟ این کار را انجام دهید: " عظمت آمریکا را حفظ کنید با علامت تعجب،" حفظ عظمت آمریکا با و بدون علامت تعجب ".

وکیل پاسخ داد: "متوجه شدم."

با توجه به ادعاهایی که در هفته جاری از سوی دفتر علامت تجاری منتشرشده است، به نظر می‌رسد که وکیل ترامپ این پیام را درک کرده است.

 

اختراع

بازدید 2878 بار
برای ارسال نظر وارد سایت شوید