سه شنبه, 04 شهریور 1393 ساعت 02:09

اختراع مسواک 6 ثانیه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 اگر به دنبال روش بهتر و سريعتري براي مسواك زدن دندان هاي خود هستيد، شايد اين اختراع خارق‌العاده همان چيزي است كه به دنبالش هستيد. گروهي از دندانپزشكان مسواكي را اختراع كرده اند كه بنا به ادعاي خودشان ميتواند دندان‌هاي شما را در عرض 6 ثانيه كاملا تميز كند. 1، 2، 3، 4، 5 و 6 تمام شد، با همين سرعت!

كاري كه شما بايد انجام دهيد آن است كه:
به دندانپزشك خود مراجعه كنيد و قالبي از دندان‌هايتان تهيه كنيد. دندانپزشك اين قالب را براي دندانپزشكاني كه مخترع مسواك 6 ثانيه‌اي هستند، ارسال خواهد كرد. سپس آنها قالب را اسكن نموده و با استفاده از يك چاپگر سه بعدي وسيله اي مسواك مانند با 400 تار تميز كننده كه قالب دهان شماست را خواهند ساخت.

براي تميز كردن كامل دندان هاي خود كافي است اين قالب را در دهان‌تان قرار داده و فقط 6 ثانيه آن را روي دندان‌هايتان بكشيد.

طرز كار اين وسيله به ترتيب زير است:
موقعيت و زاويه تارهاي اين وسيله به گونه اي است كه به آنها قابليت تميز كردن هم سطح دندان‌هاي شما و هم زير خط لثه‌تان را ميدهد، بنابراين وقتي آن را 10 تا 15 بار روي دندان‌هايتان بكشيد، تمام پس‌ماندهاي غذا از دهان‌تان پاك ميشود. اين در حالي است كه مسواك هاي معمولي نميتوانند به تمام مناطق دهان شما برسند و خوب مسواك كردن با آنها اغلب به استفاده از روش هاي كارآمد و رعايت انضباطي خاص در اين كار بستگي دارد.

خوب، در ازاي هزينه اي تقريبا معادل 300 دلار البته بدون در نظر گرفتن هزينه تهيه قالب از دندان‌هايتان ميتوانيد دهان و دندان‌هايتان را در اندك زماني تميز كنيد.

بازدید 2161 بار
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
م2
م2 (2)
م2 (3)
م2 (4)
م2 (5)
م2 (10)
«
»