شنبه, 08 شهریور 1393 ساعت 09:25

Navdy تصویر شفافی را روبروی راننده ایجاد می کند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Navdy دستگاه قابل حمل (پرتابلی) است که شما بر روی داشبورد ماشین خود که در حال حاضر مالک آن هستید قرار می دهید و دلیل حضور چنین وسیله ای در ماشین کاربردی بودن آن است. هنگامی که شما با تلفن خود حرف می زنید نمی توانید تمرکز کافی بر رانندگی و جاده ها داشته باشیدو نیز هنگامی که سر خود را به زیر فرمان می گشید ممکن است حادثه ای رخ دهد.

Navdy  بیان می داردوقتی راننده حواسش به مانیتور مقابلش معطوف می شود و جاده را فراموش می کند سه برابر بیشتر احتمال دارد که تصادف کند. پس پشت فرمان ماشین مراقب باشید و زاویه خط دید خود را در حالی که ماشین در حال حرکت است بسنجید تا اطلاعاتی را مشاهده کنید که مقابلتان ظاهر می شود. ازNavdy استفاده کنید شرکت  Navdyاین دستگاه را با همین نام تولید کرده است.

با توجه به این راه اندازی سان فرانسیسکو Navdy تصویر شفافی را روبروی  راننده ایجاد می کند که به نظر در بیرون شیشه جلو اتومبیل شناور  است،". Navdy  شرایط پیش فروش را برای دستگاه خود ایجاد کرده است. ایده این است که همزمان راننگی کنید و در همان زمان قادر به دیدن اطلاعات مفید در شیشه جلو خود باشید. دستگاه Navdy بر روی یک پایه مغناطیسی بر روی داشبورد قرار می گیردو دیگر نیازی نیست تا به پایین نگاه کنید و به اشتباه ، دکمه ها و یا صفحه نمایش لمسی را لمس کنیدNavdy.  بر این اساس طراحی شده است تا امن ترین راه برای برقراری تماس، استفاده از ناوبری و جستجو ، گوش دادن به موسیقی و یا دسترسی به اطلاعات را بدون کمترین حواسپرتی از جاده فراهم کند، این مطالب توسط یکی از بنیانگذاران این شرکت و مدیر عامل آن آقای داگ سیمپسون ارائه شده است. 

وین کانینگهام  در CNET اظهار داشته است کهNavdy  برنامه ایست که آیفون و آندروید راننده رابا HUD  ادغام می کند Navdy جهت ها رانوبت به نوبت نشان میدهد که توسط نرم افزار موجود در جستجوی تلفن محاسبه شده است که در ، در مقابل راننده  قرار میگیرد. هنگامی که یک تماس تلفنی برقرار میشودNavdy  اطلاعات تماس را نشان می دهد. و رانندگان می تواند ببینید چه موسیقی در حال پخش استNavdy به گونه ای طراحی شده است تا اطلاعات و پاسخ به اطلاعات را  با صدا و حرکات کنترلی لمسی کمتر فراهم کند. این شرکت گفته است که بخش راه اندازی سان فرانسیسکو این امکان را برای رانندگان فراهم می کند تا بدون نگاه کردن به تلفن تماسی را برقرار کنند.دوربین نصب شده در این دستگاخه اطلاعات کنترل حرکتی را دریافت میکند . با کشیدن دست خود به سمت چپ پاسخ تماس داده می شود و یا شما می توانید دست خود را به سمت راست برده و تماس را رد کنید.. صدای گوگل یا Siri می تواند به عنوان فرامین صوتی برای پاسخ دادن و ایجاد تماس مورد استفاده قرار گیرد.این دستگاه با آیفون یا تلفن های آندروید کار می کند.

Navdy  به درگاه تشخیصی ((OBD II ماشین متصل می شود. درگاه OBD II از سال1996  بر روی هر خودرو آماده فروش در امریکا نصب شده است.  "حتی اگر شما هرگز این درگاه را ندیده باشید،  قطعا در خودرو شماوجود دارد! معمولا زیر فرمان در قسمت سمت چپ تعبیه شده است. "شما نمی خواهد نگران عمر باتری آن باشید - تا زمانی که برق خودرو شما برقرار باشد این دستگاه نیز برق خواهد داشت

این شرکت در حال تهیه  نمونه های پیش فروش با قیمت اولیه 299 دلار است و قیمت خرده فروشی آن برابر 499 دلار خواهد بود این شرکت اعلام کرد که  محصول اوایل سال 2015 روانه بازار خواهد شد.

 

اختراع اختراع
بازدید 2254 بار
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
م2
م2 (2)
م2 (3)
م2 (4)
م2 (5)
م2 (10)
«
»