شنبه, 15 مهر 1396 ساعت 03:57

فروش ایده‌های اختراع به ازای پول

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

تمام مخترین رویای فروش ایده‌های اختراعات خود به شرکت‌ها و کسب مقدار زیادی پول از این راه را دارند. وقتی که بلک اند دکر خواست حقوق اولین اختراع من را بخرد، انگار روی ابرها بودم. شریکم و من با آنها چانه می‌زدیم تا یک قرارداد حق‌الاختراع ببندیم و آنها هم معتقد بودند که بهتر است حق پتنت ما را کلا بخرند. واقعا هیجان انگیز بود. 

آنها از ما می‌خواستند که قیمت خود را برای اختراعی که 18 ماه روی آن کار کرده‌ایم بگوییم. در نهایت ما بر روی یک قرارداد حق‌الاختراع به همراه یک مبلغ پیش پرداخت غیر قابل بازگشت به توافق رسیدم. قرارداد خوبی بود و این قرارداد من را بر روی مسیر فعلی‌ام در زمینه اختراع محصولات جهت فروش یا ثبت اختراع به راه اندخت.

سوال مهمی که معمولا پرسیده می‌شود این است که اصلا چگونه با بلک اند دکر تماس می‌گیریم. مهمترین بخش از این فرایند برگه فروش اختراع بود. در برگه فروش اختراع، مزایا و ویژگی‌های مهم اختراع شما تشریح می‌شود. معمولا جزئیات باید به اندازه ای باشد که شرکتی که ایده شما را ارزیابی می‌کند بفهمد بازار هدف محصول مربوطه کیست و ویژگی‌های فروش، قیمت فروش و تناسب اختراع با خط تولید محصولشان چگونه است.

برگه فروش اختراع، مثل فروشنده‌ی اختراع شما عمل می کند. تشریح ایده شما در برگه فروش بسیار اهمیت دارد و باید برگه فروش به گونه‌ای باشد که بتواند ایده شما را به خوبی قابل فروش کند. 

 

 

 

اختراع

بازدید 4102 بار
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
م2
م2 (2)
م2 (3)
م2 (4)
م2 (5)
م2 (10)
«
»