دوشنبه, 30 اسفند 1395 ساعت 06:59

اهدا پاداش به ثبت اختراعات بومی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتار زیر نشان دهنده گواهی ثبت اختراعاتی است که به افراد یا کمپانی هایی در ویرجینیای مرکزی اعطا شده است. لیست، شامل نام اختراع، شماره اختراع ، نام مخترع بومی و محل آن و مدعی اختراع و توصیف کوتاهی از اختراع بصورت خلاصه است. این اطلاعات از دفتر ثبت اختراع وعلائم تجاری ایالات متحده تهیه شده است.
مثال:
«روش ها و شیوه‌ای برای برای تسهیل تشخیص نزدیکی و ردیابی مکانی» ( اختراع ثبت شده آمریکا 9,584,965) Robert Lee Wallace of Glen Allen ،شرکت جنرال الکتریک در شهر اسکنکتادی نیویورک (Schenectady) .
روش: شیوه و روش ها و دستگاه ها و ماشین آلات برای تسهیل ردیابی مکانی مجاورتی بهینه شده اند. بعنوان یک مثال از این روش می توان گفت که این روش شامل دریافت پیام جمع آوری شده توسط یک بج موجود در محیط اطراف است ( توضیح مترجم:‌ بج مانند گیرنده کوچک دکمه مانند آنچه که با سنجاق به سینه و روی لباس وصل می کنند می باشد) که اطلاعاتی مانند شدت سیگنال و زمان را جمع آوری می کند.
این مثال از روش، همچنین شامل اطلاعات مکانی-محیطی براساس اولین سیگنال دریافتی از اطراف می باشد.
این مثال از روش، همچنین شامل اطلاعات ارزش و اهمیت موضوع براساس اولین سیگنال دریافتی از اطراف می باشد.
این مثال از روش، همچنین شامل ترکیب اطلاعات ارزش و اهمیت موضوع و اطلاعات مکانی-محیطی براساس اولین سیگنال دریافتی از اطراف می باشد و می تواند این دو را با زمان ها متفاوت دریافتی از بج موجود در محیط بصورت ترکیب تقدم و تاخر زمانی ارایه کند. به این صورت که با ترکیب اطلاعات زمانی و مکانی که از بج می رسد می توان موقعیت را در هرلحظه بدست آورد.

اختراع

بازدید 2792 بار
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
م2
م2 (2)
م2 (3)
م2 (4)
م2 (5)
م2 (10)
«
»